Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Svein Luseter 17:52, fre. 10 august 2012

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vågå 3 minutter senere

Det mangler både gatelys og asfalt i Brustuguveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:42, søn. 9 september 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:40, søn. 7 oktober 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:28, søn. 4 november 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:08, man. 3 desember 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:24, man. 31 desember 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:28, ons. 30 januar 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter