Tilbake til alle rapporter

Asfalt

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 21:22, lør. 11 august 2012

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gang og sykkelsti fra Kirkegrenda til Rygge stasjon. Mange skolebarn bruker denne veien til og fra skolen. Her er mange dumpler og ujevnheter.Også noen hull. Dette kan være skummelt når vi sykler i stor fart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:29, søn. 9 september 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter