Tilbake til alle rapporter

Manglende belysning i gangtunell

Rapportert anonymt 17:13, tor. 23 august 2012

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 2 minutter senere

Gangtunellen fra Omsundveien til Skoleveien på Rensvik (under Kvalvågveien) mangler belysning som virker. Dette gjør den smale tunellen veldig mørk og lite fristende for barn (og voksne) å bruke. Ett strøk hvit murmaling i tunelltak og på tunellveggene i tillegg til belysning som virker vil gjøre det mer fristende for barna å bruke denne gangtunellen, noe som kan forhindre farlig kryssing av Kvalvågveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:33, tor. 20 september 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:24, fre. 19 oktober 2012

  • Tunnelen er malt og har fått lys igjen. Flott!

    Publisert anonymt 17:49, fre. 21 juni 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter