Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn Helge Rossing 22:51, fre. 31 august 2012

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Gatelys virker ikke i hele Janitzhagen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyset ble fikset 2 arbeidsdager etter at jeg sendte inn problemet. Veldig bra!

    Sendt inn av Bjørn Helge Rossing 00:27, lør. 29 september 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter