Tilbake til alle rapporter

Gatelys på Hestnes

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:01, søn. 9 september 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelys ved b - feltet virkar ikkje!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • I veke 38 startar Luster kommune v/teknisk drift på vedlikehaldsrunde på gatelysa. Feil vil då bli retta opp.

    Sendt inn av Anita Bjørk Ruud 12:50, man. 10 september 2012

  • Løyst gjennom vedlikehaldsrunden.

    Sendt inn av Anita Bjørk Ruud 11:15, fre. 5 oktober 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter