Tilbake til alle rapporter

Trenger gatelys i denne svingen også!

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:37, man. 10 september 2012

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 3 minutter senere

Nå har jeg sett nok nesten ulykker av fotgjengere i denne litt krappe svingen/krysset når det har blitt mørkt!

Det trengs flere lys her ute, det er lys i de fleste kryssene her ute, så nå trengs det ett her og, det har begynt å bli mer og mer fotgjengere som går på den veien her når det har blitt mørkt, er bare ett spørsmål om tid før det skjer en ulykke der! I tilegg så øker det tryggheten til de som bor her ute, da det blir litt mer lys der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:48, tir. 9 oktober 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter