Tilbake til alle rapporter

Bøyd "skiltstolpe" til hinder

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:48, man. 7 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Sortland 2 minutter senere

Det står en bøyd skiltstolpe til hinder for snørydding og gående i krysset mellom kong øysteins Veg og Vesterålsgata. Denne må fjernes så fort som mulig. Meget farlig for gående og syklende.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sortland kommune vil fjerne skiltstolpen.

    Sendt inn av Sortland kommune, kommunalteknikk 15:32, tor. 10 mars 2011

  • Skiltstolpen er fjernet i Kong øysteins vei mot krysset til Fv 82.

    Sendt inn av Sortland kommune, Kommunalteknikk 07:47, tir. 22 mars 2011, markert som fikset

  • Veldig effektivt og fint løst av Sortland kommune! Bra jobba. FiksGataMi er en genial tjeneste!

    Publisert anonymt 14:51, man. 4 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter