Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys på gangvei

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:35, man. 24 september 2012

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Skedsmo Kommune har en gatelykt som står på gang- og sykkelveien mellom AC. Svarstadsgate og Alexander kiellandsgate nr. 16. Veien er gruset og fulle av dype hull som man lett tråkker nedi uten lys. Spørsmålet er: Når skal kommunen få skiftet pære i denne lampen som har stått slik i ett år?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nå er det lys igjen.

    Publisert anonymt 11:24, tor. 11 oktober 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter