Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:58, lør. 29 september 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Gol 1 minutt senere

Veien fra Hemsedalsveien og svinge opp mot Tuppeskogen er det et stort problem med som burde ha gjort med noe for lenge siden. Mye hol og djupe hol og langt med hol langs strekning.Bila kjøre så godt de kan utenom hola men har sett det har oppstått mange nesten ulykke.Blir iallefall ikke betre når vinteren kommer og glatte kjørebane. Blir sikkert mange utforkjøring da. Håper det blir gjort noe om kort tid

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter