Tilbake til alle rapporter

Gangfelt

Publisert av Tove Helene Aas 13:43, man. 1 oktober 2012

Sendt til Buskerud og Kongsberg 1 minutt senere

Vi vil gjerne ha gangfelt på toppen av Bergbakken før det skjer en ulykke. Mange barn må krysse veien daglig for å komme til bussstopp/skole.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hedenstadveien er Fylkesvei og er i utgangspunktet Statens veivesen sitt ansvar. Vi oversender likevel meldingen til Tekniske tjenester v/Trafikksikkerhetsgruppa for registrering og oppfølging.

    Sendt inn av Kongsberg kommune v/Inbyggerkontakt/informasjon 15:31, man. 1 oktober 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:29, tir. 30 oktober 2012

  • Hvis det er Staten som har ansvaret for denne veien, hvem har ansvaret med å gi dem beskjed?

    Sendt inn av Tove Helene Aas 11:29, tir. 30 oktober 2012

  • Akkurat som kommunen får også Statens veivesen rapportene / meldingene som legges inn på denne siden.

    Sendt inn av Kongsberg kommune v/Inbyggerkontakt/informasjon 13:02, ons. 31 oktober 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter