Tilbake til alle rapporter

Hull i vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:07, tir. 2 oktober 2012

Sendt til Askim og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Denne veisnutten - tidligere gangsti og som nå går ned til firemannsbolig i Ibsens Gate 10 - har blitt veldig hullete og trenger vedlikehold.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Velding fornøyd med rask og god oppfølgning.

    Publisert anonymt 18:52, tor. 1 november 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter