Tilbake til alle rapporter

Overvann

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:51, man. 8 oktober 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Grimstad 4 minutter senere

Regn-/smeltevann fra bakken opp til UiA renner, pga opphøyet gangfelt, nedover gangveien langs Ericssonsbygget. Gangveien blir en bekk om sommeren og klink is om vinteren. Vannet bør dirigeres i en annen retning. Mulig løsning: hvis det er drenering i kummene nederst i bakken, kan de få nytt kumlokk med mere åpning/rist.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:27, man. 5 november 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter