Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Trafikklys av Anders Granum 14:56, tor. 11 oktober 2012

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Ved nr 21 er det to eller tre gatelys etter hverandre som ikke virker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er nå lys i disse.

    Sendt inn av Anders Granum 21:12, tor. 18 oktober 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter