Tilbake til alle rapporter

Umerkede fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Kenneth Sunde 07:49, tir. 16 oktober 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 1 minutt senere

Er tre halve "fartsdumper" i Colletts gate som alle er umerket, høye og av en lite logisk plassering (en rett etter en fotgjengerovergang..) det er mye trafikk i gata + at den er ganske smal, så ofte slår bilen nede i dumpene da man ikke har noe sted å "gjøre av" bilen. Hvis dere lurer på hvordan en fartsdump bør bygges kan dere kjøre 150 meter til Styrmoes Vei - denne er hel - stor og ikke minst merket!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:01, tir. 13 november 2012

  • Ikke fått svar fra kommunen engang.. Sløvt.

    Sendt inn av Kenneth Sunde 08:01, tir. 13 november 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter