Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt

Publisert av Solveig Audestad 17:23, ons. 17 oktober 2012

Sendt til Østfold og Hobøl 1 minutt senere

Ønsker å få etablert fotgjengerfelt til butikken over Riksvei 120 i Tomter krysset. Mye trafikk og manglende fotgjengerfelt nettopp her.Mange skolebarn krysser veien mot butikken her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter