Tilbake til alle rapporter

Veien er ødelagt av anleggstraffikk

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:46, tor. 10 mars 2011

Sendt til Midsund 4 minutter senere

Etter anleggstraffikk er veien sterkt nedkjørt og det er store hull, og hjulspor i veibanen. Stein stikker opp her og der da all grusen er vekk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette problemet er løst, veien ble gruset og er nå OK.

    Publisert anonymt 07:29, man. 17 oktober 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter