Tilbake til alle rapporter

Dårleg veg

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 07:45, søn. 21 oktober 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Risør mindre enn et minutt senere

Vegen har forfalt så lenge eg kan minnast. Dårleg asfalt og tildels sviktande vegskuldre støttar lite opp for den trafikken me får midt på sommaren, grunna Moen Camping. Dette gjeld Moensvegen, ikkje fv416

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter