Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Anders Granum 23:25, søn. 21 oktober 2012

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys over fotgjengerfelt i bunnen av bakken virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feil plassering av problemet

    Sendt inn av Anders Granum 08:23, lør. 3 november 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter