Tilbake til alle rapporter

Manglende busskur

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 23:06, man. 22 oktober 2012

Sendt til Grue 4 minutter senere

Det ville være til stor glede om skolebarna og de andre busspassasjerene fra Øvre Grue, Trangsrud, også kunne få busskur på holdeplassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er vegvesenets ansvar. Håper de leser dette.

    Sendt inn av Dag Haugen 10:39, tir. 23 oktober 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter