Tilbake til alle rapporter

Høye asfaltkanter

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Hanne Horn Berg 21:07, fre. 26 oktober 2012

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

For ca 3 uker siden ble asfalten skåret tvers over veien i "belter" 5 steder nedover veien på boligfeltet. Dette fordi det skulle legges fiberkabler inn til husene. Skadene i veien er ikke blitt reparert og kantene på asfalten blir høyere og skarpere for hver dag. Den første punkteringen som skyldes dette er allerede et faktum. Jeg er redd at forstillingen er det neste som ryker. De øverste husene i gata er snart isolerte. Ingen tør å kjøre her i lengden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hanne Horn Berg 17:33, lør. 24 november 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter