Tilbake til alle rapporter

Lastebiltilhengere

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Vidar Undertun 09:01, fre. 11 mars 2011

Sendt til Osterøy 4 minutter senere

På angitte parkeringsplass så står det 3 tilhengere til semitrailer og sperrer for mye av parkeringskapasiteten. Denne plassen er tenkt benyttet for pendlere som tar bussen videre til arna stasjon. har vært vanskelige parkeringsforhold til tider pga disse langtidsparkerte hengerne som tar mye av plassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:25, fre. 8 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter