Tilbake til alle rapporter

Forsømt/glemt gangvei

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 11:00, man. 29 oktober 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region midt og Meldal 4 minutter senere

Gangveien mellom Hallfred Høyems veg og Nermarka, ned mot bussholdeplassen ved tunga kretsfengsel blir hverken brøytet eller feid, dette gjør den helt uframkommelig for oss med vogn, eller de med rullator/rullestol. Veldig fint om denne kunne kommet med på kommunenes vedlikeholdsliste igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter