Tilbake til alle rapporter

Lysløypeledning ødelagt

Rapportert av FiksGataMi4Android av Stein Greger 18:14, man. 29 oktober 2012

Sendt til Buskerud og Kongsberg mindre enn et minutt senere

Ledningen har ramlet ned fra lyset sitt. Der blir det nok mørkt i vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei.. I følge parkeseksjonen er Lysløypeanlegget på Kongsgårdmoen såpass skadet at det ikke lar seg reparere. Løyper vil likevel bli kjørt opp. Hva som skjer med lys framover er foreløbig uavklart

    Posted by Kongsberg at 14:05, ons. 31 oktober 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter