Tilbake til alle rapporter

Strø

Rapportert anonymt 11:52, tir. 6 november 2012

Sendt til Nordland og Sortland 2 minutter senere

Det er ikke strødd på veiene på strand 2. lifsfarlig å gå ute. Har opplevd at eldre går på hovedveien for at sykkel og gangsti ikke er strødd skikkelig eller ikke i det hele tatt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kan fortelle at det nå er strødd i gaten. meeeen, da bare halve vegen. og da mener jeg både på langs og på tvers. det er glatt innerst i gaten også. det er med live som innsats jeg nå henter posten for og si det slikt. sykkel og gangsti er også dårlig strødd.

    Publisert anonymt 14:07, man. 12 november 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter