Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Lyngbakken

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd Moland 21:00, tor. 8 november 2012

Sendt til Audnedal og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Dere var og skiftet pærer i lykter ei natt, kl 24, dette går ikke ann, unger våkner da. Men lysene blinker ennå, så de er ikke i orden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter