Tilbake til alle rapporter

Kumlokk ligger ikke ordentlig på.

Rapportert anonymt 10:12, ons. 14 november 2012

Sendt til Buskerud og Kongsberg 3 minutter senere

Firkantet-Kumlokk ligger ikke ordentlig på hullet, dette må sjekkes ut. Noen ganger ligger lokket riktig andre ganger ikke så mulig det ikke passer helt???

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne rapporten er oversendt tekniske tjenster v/ingeniørvesnet for oppfølging.

    Sendt inn av Kongsberg kommune v/Inbyggerkontakt/informasjon 11:42, fre. 16 november 2012

  • Ingenørvesnet har tatt dette opp med televerket da det er de som han asvaret for kummen.

    Sendt inn av Kongsberg kommune v/Inbyggerkontakt/informasjon 09:21, man. 19 november 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter