Tilbake til alle rapporter

Gatebelysning

Publisert av eyvind lindberg 11:01, man. 19 november 2012

Sendt til Moss og Østfold 4 minutter senere

Har manglet gatelys utenfor Dr Galtungsvei 13 i flere uker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Flere gatelys mangler i Anton Krogsvolds veg

    Sendt inn av Petter Buberg 00:04, fre. 23 november 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av eyvind lindberg 11:52, man. 17 desember 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter