Tilbake til alle rapporter

Mangler

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av remi antonsen 15:10, man. 7 mars 2011

Sendt til Øksnes 5 minutter senere

Vi forsøker å få en trygg skoleveg for barna våre, de må gå av bussen i en 80 sone og krysse vegen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gangvei i nytt boligfelt på Årsand i Ibestad kommune er fortsatt umerket som gangvei, og blir derfor brukt til all tungtrafikk til boligfeltet/husbyggerne, noe som medfører ødelagte veiskuldre, nedkjørte prydbusker på tilgrensende eiendom og uønsket trafikkstøy få meter fra enebolig. Samme vei er ikke ferdig sikret med andre innstallasjoner som strøm/telefon fra instalasjonskap/jordkabler ( har hatt midlertidiig telefonkabel liggende løst oppå plen i stedet for i jord i ett år nå etter skader ved grovarbeid for boligfeltet ). Verken Telenor/PNU tar ansvar for utbedring. Rørender stikker opp ved veibanen på gangveien, og er skadet/bøyd under brøyting av gangveien som brukes som fullt trafikert vei i boligfeltet.

    Publisert anonymt 11:09, tir. 8 mars 2011

  • det siste er at vegvesen sier at det ikke er midler til byging av busslome

    Sendt inn av remi antonsen 07:49, ons. 6 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:49, ons. 6 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:02, ons. 4 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter