Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatelys av Nils P. Ellingsen 17:52, tir. 20 november 2012

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

To av gatelysene i Gjerdrumsgaten har sått mørke noen uker nå.

På høyre side hvis man går fra Storgata mot Lillestrøm vgs.

Beklager at bildet ble så mørkt ;-)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tok ca 4 uker men nå er de fikset.

    Sendt inn av Nils P. Ellingsen 16:09, tor. 3 januar 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter