Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys i Eikeheia

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:30, fre. 23 november 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 5 minutter senere

2 defekte gatelys ved krysset Eikeheiveien / Buheilia

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rettelse: 1 stk defekt gatelys

    Publisert anonymt 15:07, søn. 25 november 2012

  • Søgne kommune har satt bort vedlikeholdet av kommunale vei- og gatelys til Otera. Informasjonen er derfor nå videresendt til dem.

    Med vennlig hilsen Servicetorget, Søgne kommune

    Sendt inn av fiksgatami@sogne.kommune.no 08:25, man. 26 november 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:15, lør. 29 desember 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter