Tilbake til alle rapporter

Veidekke

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 00:08, tir. 27 november 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 2 minutter senere

Asfalt går i oppløsning. Lohneveien er dårlig flere steder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er en fylkesvei og er derfor Statens vegvesen sitt ansvar.

    Vegvesenet benytter seg ikke av www.fiksgatami.no, men ønsker at varslinger skal skje via Vegtrafikksentralen, tlf.: 175.

    Mvh Servicetorget, Søgne kommune.

    Sendt inn av fiksgatami@sogne.kommune.no 13:40, tir. 27 november 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:20, tir. 25 desember 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:25, ons. 23 januar 2013

  • Sendrektigheten i det offentlig er som vanlig dessverre.

    Publisert anonymt 18:25, ons. 23 januar 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:40, ons. 20 februar 2013

  • det har ikke blitt gjort noe på det aktuelle stedet. I tillegg er det et gatelys her som har vært mørk i hele vinter.

    Publisert anonymt 19:40, ons. 20 februar 2013

  • Dette er en fylkesvei og er derfor Statens vegvesen sitt ansvar.

    Som tidligere informert, benytter Vegvesenet seg ikke av www.fiksgatami.no, men ønsker at varslinger skal skje via Vegtrafikksentralen, tlf.: 175.

    Vi rapporterer melding om gatelyset videre til Otera, som har vedlikeholdsansvaret for gatelysene. Mvh Servicetorget, Søgne kommune.

    Publisert anonymt 09:33, man. 25 februar 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:16, ons. 20 mars 2013

  • gatelyset er ikke fikset enda

    Publisert anonymt 21:16, ons. 20 mars 2013

  • Vi har ført opp meldingen om gatelyset nok en gang på vedlikeholdslistene som videresendes til Otera.

    Mvh Servicetorget, Søgne kommune.

    Sendt inn av Servicetorget 11:03, fre. 22 mars 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:48, ons. 17 april 2013

  • Gatelys på samme sted er enda ikke reparert. Har vært i ustand siden desember 2012.

    Publisert anonymt 22:48, ons. 17 april 2013

  • Denne feilmeldingen er registrert på oversikten til Oteras neste vedlikeholdsrunde.

    Med vennlig hilsen Servicetorget, Søgne kommune.

    Sendt inn av Servicetorget 09:17, tor. 18 april 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:32, tor. 16 mai 2013

  • Det er enda ikke lys i gatelyset. Har nå vært mørkt i hele vinter og vår. Skal det være slik?

    Publisert anonymt 22:32, tor. 16 mai 2013

  • det aktuelle stedet er lappet med asfalt, men Lohneveien trenger nytt dekke over det hele da asfalt sprekker flere steder. Gatelyset lyser igjen etter ca. fire måneder.

    Publisert anonymt 23:21, tor. 13 juni 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter