Tilbake til alle rapporter

Dump i veien

Rapportert anonymt 11:19, tir. 27 november 2012

Sendt til Buskerud og Kongsberg 1 minutt senere

En større dump i veien har utviklet seg. Det antas at underliggende masse kan ha forsvunnet slik at det kan føre til hull i veibanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne meldinger er oversendt Ingeniørvesnet i Konsberg kommune for oppfølging. Alle meldinger vedrørende dumper og hull i veien oversendes tekniske tjenester for registrering og oppfølging. Ikke alle henvendelser vil bli besvart. Saker som gjelder E-134 og R 40 er Statens vegvesens ansvar. Vi vil sette pris på om innmelder registrerer melder inn her at saken er løst

    Sendt inn av Kongsberg kommune v/Inbyggerkontakt/informasjon 11:32, tor. 29 november 2012

  • Det er meldt tilbake fra ingeniørvesenet at dette skyldes et gammelt bekkeleie. De får ikke fikset det permanent før til sommeren..dessverre

    Posted by Kongsberg at 12:44, fre. 30 november 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:00, tor. 27 desember 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter