Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys i Eikeheia

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:36, fre. 30 november 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 4 minutter senere

Defekt gatelys i krysset Krossmyrveien / Eikeheiveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Søgne kommune har satt bort vedlikeholdet av kommunale vei- og gatelys til Otera. Vi har tidligere videresendt en henvendelse angående dette problemet til dem.

    Med vennlig hilsen Servicetorget, Søgne kommune

    Sendt inn av fiksgatami@sogne.kommune.no 10:36, tir. 11 desember 2012

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:36, lør. 29 desember 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:31, lør. 26 januar 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter