Tilbake til alle rapporter

Glassjuletreet

Rapportert anonymt 08:19, ons. 12 desember 2012

Sendt til Buskerud og Kongsberg mindre enn et minutt senere

Er det noe feil med belysningen og i tilfelle når vil dette bli rettet? For meg ser det nemlig ut som om det bare lyser nederst og litt i toppen.

Mvh Arne Røraas

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rapporten er oversendt Kongsberg Energi Eiendom As, da det er de som har ansvaret for glasstreet i Lågen.

    Sendt inn av Kongsberg kommune v/Inbyggerkontakt/informasjon 13:20, ons. 12 desember 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter