Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Lars Skadal 21:03, fre. 14 desember 2012

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne 2 minutter senere

Gatelys i blindvei inn til Kleivstein 2, blinker regelmessig. Ser ut som pære mest sannsynlig vil ryke i nærmeste fremtid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Søgne kommune har satt bort vedlikeholdet av kommunale vei- og gatelys til Otera. Informasjonen er derfor nå videresendt til dem.

    Med vennlig hilsen

    Servicetorget, Søgne kommune

    Sendt inn av fiksgatami@sogne.kommune.no 10:42, man. 17 desember 2012

  • Lyser her fortsatt. Ikke lett og si om gatelyspære har blitt skiftet.

    Sendt inn av Lars Skadal 06:34, tor. 7 februar 2013

  • Vi fører problemet opp igjen på melding til Otera.

    Mvh Servicetorget, Søgne kommune

    Sendt inn av fiksgatami@sogne.kommune.no 14:54, ons. 13 februar 2013

  • .

    Publisert anonymt 09:51, fre. 8 mars 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter