Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Bente H, Engebråten 08:34, fre. 21 desember 2012

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Ett gatelys er gått, det er ved liten bakketopp, og smal vei,lite oversiktlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:08, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter