Tilbake til alle rapporter

Snøbrøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 12:48, man. 24 desember 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 1 minutt senere

Nesten hvert år oppleves det samme problemet. I Lillebjørn blir snuplassen så godt som aldri brøytet av brøytemannskapene. Innerst på snuplassen bor det et eldre ektepar (82-90 år) Jeg syntes det er skammelig at kommunens folk ikke sørger for å brøyte også her, slik at også de kan komme seg ut for å handle osv. Her har naboer som regel sett seg nødt til å utføre kommunens jobb.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet ble løst naturlig og ikke med kommunens hjelp.

    Publisert anonymt 13:44, man. 21 januar 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter