Tilbake til alle rapporter

Buss-skur fylt av snø

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Tor G. Syvertsen 18:39, man. 31 desember 2012; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Meldal 1 minutt senere

Holdeplass leirbrua Gård: kommunen har fylt venteskuret med snø. Dette er antagelig et ledd i kommunens kampanje for privatbilisme

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter