Tilbake til alle rapporter

Knust glass i støyskjerm

Rapportert anonymt 13:39, ons. 2 januar 2013

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 1 minutt senere

3 ruter langs støyskjermen på omkjøringsvegen ble knust i romjula 2012, paralelt med Røllikvegen 11 og 13.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:29, tor. 31 januar 2013

  • Ruter ble byttet ut før sommeren (husker ikke dato)

    Sendt inn av Marte Dahl 10:32, tor. 9 januar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter