Tilbake til alle rapporter

Dødt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:11, tor. 3 januar 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 4 minutter senere

Gatelyset i krysset som går inn til Vemestadlunden er dødt. Det er lenge siden det har virket. Da det er rett over postkassene hadde det vært fint om noen kunne ha sett på saken. På forhånd tusen takk! :)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyset er reparert.

    Publisert anonymt 16:26, fre. 17 juni 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter