Tilbake til alle rapporter

Meget dårlig vei på Kvalvåg

Publisert av Odd Arne Strand 22:39, søn. 13 mars 2011

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 1 minutt senere

Det er meget dårlig vei/asfalt helt fra hovedveien og hele gamle kvalvågvei helt opp til harpskaret og bort på hovedveien igjen. Dette gjelder asfalt som er hullete, kumlokk som er nedsunket og skaper dumper, veikant/grøfter som ikke er rensket og gror igjen. Avløp som ikke fungerer tilfredstillende, manglende gatelys/asfalt/drenering/veistandard i øvre del av gamle kvalvågvei. Vi håper dette blir utbedret i løpet av våren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi takker for opplysningene, vi skal se på problemet så raskt som mulig.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 13:56, man. 14 mars 2011

  • Ok

    Publisert anonymt 08:28, torsdag 21 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter