Tilbake til alle rapporter

Mangler gatalys på nyfeltet påsommero

Rapportert i kategorien Gatelys av Øystein Slatlem 21:06, ons. 9 januar 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Når blir det ordnet lys på nyfeltet på sommero?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:08, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

  • Mye grus i gatene på Sommero, vært flere hendelser med barn som sklir og velter med sykkel, håper dere får prioritert og kostet gatene på hele sommero og omegn.

    Sendt inn av Stig Ove Avset 13:49, søndag 16 juni 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter