Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Aud Fagervoll 23:34, søn. 13 mars 2011

Sendt til Volda 1 minutt senere

Røysbakken mangler gatenavnskilt !

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • gatenamnskilt er bestilt og vil bli montert sammen med annan skilting (våraktivitet).

    Publisert anonymt 10:45, tor. 7 april 2011

  • Eller saken er pr status at det er lovt frå kommunen å komme opp skilt i løpet av sommaren. Så det håper eg vert gjort.

    Sendt inn av Aud Fagervoll 09:23, man. 11 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:23, man. 11 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter