Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Sigve Haaland 19:10, lør. 12 januar 2013

Sendt til Gjesdal og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

I Øvre Frafjord på stedet markert med lilla nål på kartet er det et gatelys som ikke har virket på mange uker. I denne mørke årstiden trengs det lys på denne kombinerte parkeringsplassen og snuplassen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:31, søn. 10 februar 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:06, søn. 10 mars 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter