Tilbake til alle rapporter

Mye is på fortau - feil i drenering?

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Fortau/gangstier anonymt 16:57, fre. 1 februar 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 3 minutter senere

Vil det komme fast dekke?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Snøen er smeltet, men ukjent om drenering er fikset

    Sendt inn av Andreas Hulsund 00:31, ons. 26 juni 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter