Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk

Publisert av Andre Gjørven 15:52, tir. 15 januar 2013

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 2 minutter senere

Løst i pakningen, smeller til ved overkjørsel (ingen boliger i umiddelbar nærhet, mellom Futura og Skotthyllklubben)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:04, tir. 12 februar 2013

  • Gammal melding

    Sendt inn av Andre Gjørven 12:45, ons. 2 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter