Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode bentzen 19:26, ons. 16 januar 2013

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelyset mellom bussholdeplass og krysset Øreåsveien/grønnspettveien virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er gatelykten nærmest bussholdeplassen.

    Sendt inn av Frode Bentzen 22:36, tor. 17 januar 2013

  • Nå er det lys i lampa igjen!

    Sendt inn av Frode Bentzen 21:20, ons. 30 januar 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter