Tilbake til alle rapporter

Manglende snørydding

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Ingvill Ulsness 21:25, man. 28 januar 2013

Sendt til Askim og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er ikke blitt måkt fra Kolstadveien og inn Askimjordet/Gudimveien til tross for snøfallet i helgen. Dette vil medføre mye is og holke fremover. Dette skjedde faktisk også ved forrige snøfall.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det hjalp å klage. Det viste seg at sjåføren ikke hadde sett at vår vei var merket av på kartet hans.
    Nå blir det ryddet, om enn noe sent i forhold til tidligere kontraktør.

    Sendt inn av Ingvill Ulsness 22:20, tir. 26 februar 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter