Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Gulla 23:35, tir. 29 januar 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund mindre enn et minutt senere

Gatelyset slår seg på og av når det er mørkt.. Står å blinker hele tiden.. Ser ganske så trist ut..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset lyser ikke lenger..

    Sendt inn av Vidar Gulla 19:59, tir. 26 februar 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:31, ons. 27 februar 2013

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:08, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter