Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Christian Enger 08:26, lør. 2 februar 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 4 minutter senere

Har kun 1 lykt i vår gate, vattenberghøgda 2. Den virker ikke mere, så det er bekmørkt for husstandene i gata. Den har vært slik i 3 mnd!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veldig godt fornøyd med måten denne saken har blitt håndtert. Utrolig bra service og bra engasjement fra alle som har vært involvert.

    Sendt inn av Christian Enger 09:25, lør. 2 mars 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter